YETİŞKİN KLİNİK TEDAVİ_DSCF1399_LO
Hekimlerimiz
04_DSF1145_edited.jpg

Msc. Dt. İ. Can Alanoğlu

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Canpol Dental Clinics yönetim kurulu üyesi ve mesul müdürü Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Can Alanoğlu, Isparta doğumludur. Lise eğitimini Eskişehir’de tamamlamıştır. Lisans eğitimi olarak İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Yeditepe Üniversitesinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi üzerine uzmanlık eğitimine başlamış, 2010 yılında bitirmiştir. 2010 yılından 2020 yılına kadar Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Diş Hekimi Günhan Alanoğlu ve Diş Hekimi Nihal Alanoğlu ile birlikte Eskişehir’de 3a Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmış olup 2020 yılında Canpol Dental Clinics'i açmak için çalışmalara başlamıştır. Günümüzde Canpol Dental Clinics'te hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında farklı implantoloji eğitimlerine katılmış olup, bunun yanı sıra dijital ve estetik diş hekimliği alanında aktif olarak çalışmaktadır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak implant cerrahisi ve cerrahi operasyonlar, porselen lamina, porselen kaplamalar, botoks ve dijital gülüş dizaynı üzerine çalışmaktadır.

Dt. Atay Buğra Kızıltaş

Diş Hekimi

Diş hekimi Atay Buğra Kızıltaş, lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. Farklı diş hekimliği eğitimlerine katılmış olup mesleki olarak ağırlıkla kök-kanal tedavisi, kompozit laminalar, estetik gülüş dizaynı, botoks ve implantoloji üzerine yoğunlaşmıştır.

Uzm. Dt. Tuğçe Yılmaz Kaşıkcıoğlu

Diş Hekimi

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Tuğçe Yılmaz Kaşıkcıoğlu, Trabzon doğumludur. 2008 yılında Trabzon Kanuni Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 2014 yılında lisans eğitimini bitirmiş ve aynı yılın Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı Türkiye üçüncüsü olmuştur. 2014-2018 yılları arasında Başkent Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı doktora eğitimini tamamlamıştır.

Dt. Melih Çetintaş

Diş Hekimi

Ankara Polatlı’da doğan diş hekimi Melih Çetintaş, lisans eğitimini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. Birçok farklı alandaki diş hekimliği eğitimlerine katılmış olup mesleki olarak ağırlıkla kök-kanal tedavisi, porselen kaplamalar, implantoloji, bleaching ve dijital-estetik gülüş dizaynı üzerine yoğunlaşmıştır.

_DSF7687 kopyası kopya.jpg

Dt. Taner Aydın

Diş Hekimi

Diş hekimi Taner Aydın lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. Birçok farklı diş hekimliği alanlarında eğitimlere katılmış olup mesleki olarak porselen kaplamalar, kompozit laminalar, estetik gülüş tasarımı ve kök kanal tedavisi üzerine yoğunlaşmıştır.