YETİŞKİN KLİNİK TEDAVİ_DSCF1399_LO
Hekimlerimiz
04_DSF1145_edited.jpg

Msc. Dt. İ. Can Alanoğlu

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Canpol Dental Clinics yönetim kurulu üyesi ve mesul müdürü Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Can Alanoğlu, Isparta doğumludur. Lise eğitimini Eskişehir’de tamamlamıştır. Lisans eğitimi olarak İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Yeditepe Üniversitesinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi üzerine uzmanlık eğitimine başlamış, 2010 yılında bitirmiştir. 2010 yılından 2020 yılına kadar Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Diş Hekimi Günhan Alanoğlu ve Diş Hekimi Nihal Alanoğlu ile birlikte Eskişehir’de 3a Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmış olup 2020 yılında Canpol Dental Clinics'i açmak için çalışmalara başlamıştır. Günümüzde Canpol Dental Clinics'te hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında farklı implantoloji eğitimlerine katılmış olup, bunun yanı sıra dijital ve estetik diş hekimliği alanında aktif olarak çalışmaktadır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak implant cerrahisi ve cerrahi operasyonlar, porselen lamina, porselen kaplamalar, botoks ve dijital gülüş dizaynı üzerine çalışmaktadır.

02_CPH_CU_DSF1175_edited_edited.jpg

Dt. Serhat Canpolat

Diş Hekimi

Canpol Dental Clinics yönetim kurulu üyesi Diş Hekimi Serhat Canpolat, Batman doğumludur. Lise eğitimini Diyarbakır’da tamamlamıştır. Lisans eğitimi olarak Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2003 yılında mezun olmuştur. 2006 yılına kadar çeşitli özel kliniklerde yönetici diş hekimi olarak çalışmış olup 2006 yılında kamu görevine başlayarak 2020 yılına kadar başta Ankara ve İzmir olmak üzere farklı illerdeki kamu hastanelerinde diş hekimi olarak görev yapmıştır. 2020 yılında Canpol Dental Clinics’i açmak için çalışmalara başlamıştır. Günümüzde Canpol Dental Clinics’te hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında farklı diş hekimliği eğitimlerine katılmış olup bunun yanı sıra implantoloji ve estetik diş hekimliği alanında aktif olarak çalışmaktadır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak implant cerrahisi ve cerrahi operasyonlar, porselen lamina, porselen kaplamalar, botoks ve dijital gülüş dizaynı üzerine çalışmaktadır.

05_DSF1132_edited_edited.jpg

Dt. Selçuk Özünlü

Diş Hekimi

Diş Hekimi Selçuk Özünlü Denizli doğumludur. Lise eğitimini Afyonkarahisar’da tamamlamıştır. Lisans eğitimi olarak Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Farklı diş hekimliği eğitimlerine katılmış olup mesleki olarak ağırlıkla kök-kanal tedavisi, kompozit laminalar, estetik gülüş dizaynı, botoks ve implantoloji üzerine yoğunlaşmıştır.

uzm.dt. elif tekpınar.jpg

Uzm. Dt. Elif Tekpınar

Çocuk Diş Hekimi

Çocuk Diş Hekimi Uzmanı Elif Tekpınar, lisans eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında çocuk hastalarda davranış yönlendirmesi, dental yaralanmalar, estetik diş tedavileri, dişlerin gelişimsel bozuklukları, rejeneratif endodontik tedaviler ve sedasyon altında diş tedavileri konusunda uygulamalar yapmıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği ve Türk Pedodonti Derneği üyesidir.

03_DSF1158_edited_edited.jpg

Dt. Birce Kanat

Ortodonti Uzmanı

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Birce Kanat, İstanbul doğumludur. 2010 yılında Sankt Georg Avusturya Lisesinden mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 2015 yılında lisans eğitimini bitirmiş ve 2015-2016 yıllarında İstanbul Üniversitesinde Protetik Diş Tedavisi üzerine doktora eğitimine başlamıştır. 2016-2017 yıllarında T.C. Sağlık Bakanlığı Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde diş hekimi olarak görev yapmıştır. 2017 yılında İstanbul Üniversitesinde Ortodonti doktorasına başlamıştır. Geleneksel ortodontik tedavilerin yanı sıra mesleki çalışmalarını invisalign (telsiz ortodontik tedavi) üzerine de yoğunlaştırmıştır. 

Dt. Melih Çetintaş

Diş Hekimi

Ankara Polatlı’da doğan diş hekimi Melih Çetintaş, lisans eğitimini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. Birçok farklı alandaki diş hekimliği eğitimlerine katılmış olup mesleki olarak ağırlıkla kök-kanal tedavisi, porselen kaplamalar, implantoloji, bleaching ve dijital-estetik gülüş dizaynı üzerine yoğunlaşmıştır.

Dt. Atay Buğra Kızıltaş

Diş Hekimi

Diş hekimi Atay Buğra Kızıltaş, lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. Farklı diş hekimliği eğitimlerine katılmış olup mesleki olarak ağırlıkla kök-kanal tedavisi, kompozit laminalar, estetik gülüş dizaynı, botoks ve implantoloji üzerine yoğunlaşmıştır.

Uzm. Dt. Tuğçe Yılmaz Kaşıkcıoğlu

Diş Hekimi

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Tuğçe Yılmaz Kaşıkcıoğlu, Trabzon doğumludur. 2008 yılında Trabzon Kanuni Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 2014 yılında lisans eğitimini bitirmiş ve aynı yılın Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı Türkiye üçüncüsü olmuştur. 2014-2018 yılları arasında Başkent Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı doktora eğitimini tamamlamıştır.