resepsiyon_2_DSF0037.png

Biz Kimiz?

Canpol Dental Clinics olarak yaklaşık bir yıl süren hazırlığımız sonrası 700 m² olan kliniğimizde 2021 yılının ilk günlerinde hizmet vermeye başladık. Misyonumuz multidisipliner bir yaklaşım içerisinde, hastalarımıza gereken en iyi şekilde ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermektir. Bünyemizde diş hekimliğinin bütün alanlarıyla ilgili uzmanlaşmış hekimlerimiz bulunmaktadır.

 

Bununla birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kliniğimize entegre etmekteyiz, geleneksel diş hekimliği metotlarının yanı sıra modern invaziv diş hekimliğini tamamiyle içselleştirerek hastalarımıza verdiğimiz hizmetin kalitesini en üst seviyeye taşıyoruz.

Dijital diş hekimliği orijin alınarak kurulan kliniğimizde, hastalarımızın muayene-tedavi işlemlerini mümkün olan en kısa sürede ve en yüksek memnuniyet standardında gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Kliniğimize misafir olan hastalarımızın sağlıklarını düşündüğümüz kadar konforlarına da önem vermekteyiz, bu sebeple güncel ve teknolojik standartları yakından takip ederek ve yararlanarak daha üst bir seviyede hasta memnuniyeti oluşturuyoruz.

Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren kliniğimizde üç boyutlu görüntüleme sitemleri ve ağız içi tarayıcı gibi modern diş hekimliğinin önemli unsurlarını barındırmaktayız. Gülüş tasarımı, implant cerrahisi, çocuk diş hekimliği, estetik tedaviler, ileri ve orta cerrahi operasyonlar ve daha birçok alanda büyük bir gelişim ve özveriyle kalite standartlarının üstüne çıkarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.